Zdrowe zupy

Zdrowe zupy - Rebecca Katz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rebecca Katz
WYMIAR
9,38 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowe zupy.pdf
ISBN
6170975160672

OPIS

Na podstawie własnego doświadczenia opieki nad chorymi, Rebecca Katz, opracowała receptury zup przywracających siłę i zdrowie osobom cierpiącym nawet na bardzo poważne schorzenia. Twierdzi, że odpowiednio przygotowane zupy mają niezwykłą zdolność odżywiania i uzdrawiania ciała. Autorka podpowiada, jak wykorzystać sezonowe produkty, by zachować witalność przez cały rok. Jej przepisy są różnorodne – od tradycyjnych bulionów (które mogą być bazą do tworzenia innych dań), przez rozmaite zupy w postaci kremów, po tradycyjne zupy lecznicze.

Niewątpliwą zaletą zupy jest to, że może ją ugotować każdy bez względu na umiejętności kulinarne. Wystarczą dobre chęci.

Zdrowe zupy fit są świetnym sposobem na przemycenie warzyw do diety. Dodatek przypraw sprawia, że nawet te warzywa, których nie lubimy mogą zostać "odczarowane" i staną się częstym gościem na naszym stole.

POWIĄZANE KSIĄŻKI