Twój dziennik zdrowia

Twój dziennik zdrowia - Agnieszka Pająk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Pająk
WYMIAR
12,38 MB
NAZWA PLIKU
Twój dziennik zdrowia.pdf
ISBN
7297210735357

OPIS

Jeśli interesuje cię, jak systematycznie dbać o zdrowie oraz jak zbudować swoją autorską dietę, żeby zawsze być w dobrej formie – ta książka jest dla ciebie. Polecam! Barbara Stuhr Nowa książka autorki bestsellera Metaboliczne IQ – twój kod do zdrowia! Przejmij kontrolę nad organizmem i zacznij decydować o swoim zdrowiu! Dobre zdrowie to nie tylko geny. Decyduje o nim także styl życia, umiejętność rozładowywania stresu, sposób odżywiania, a nawet relacje z innymi. To doskonała wiadomość: stan naszego organizmu zależy w dużej mierze od nas samych. Twój dziennik zdrowia to potężna dawka motywacji, by już dziś zwrócić uwagę na swoje samopoczucie. • Dowiedz się, czego potrzebuje twój organizm • Poznaj zasady odżywiania zgodnego z typem metabolicznym • Kupuj mądrze w trybie slow • Wybieraj najlepsze dla siebie produkty Przejrzysta struktura i konkretne porady pomogą ci lepiej poznać swój organizm. Zaplanuj każdy dzień, tak by znalazło się w nim miejsce na to, co najważniejsze – troskę o siebie.

To doskonała wiadomość: stan naszego organizmu zależy w dużej mierze od nas samych. "Twój dziennik zdrowia" to potężna dawka motywacji, by już dziś zwrócić uwagę na swoje samopoczucie. Druga książka autorki „Metaboliczne IQ - twój kod to zdrowia" to dziennik przeznaczony dla tych, których rytm życia wyznacza dbałość o siebie i swój organizm.

Poznaj zasady odżywiania zgodnego z typem metabolicznym. Kupuj mądrze w trybie slow.

POWIĄZANE KSIĄŻKI