Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów. Tom 1

Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów. Tom 1 - Krystyna Mirek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów. Tom 1.pdf
ISBN
6654061404894

OPIS

Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle.Na zamku Cantendorfw niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości, jego kochanka, budząca lęk wiedźma, a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica, więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na wielki majątek.Rodzina Kate Milton stoi na progu bankructwa. Aby uratować sytuację, jej rodzice opracowują ryzykowny plan.Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodzianie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie? Jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?To powieść o sile kobiecej więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.

Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Saga rodu Cantendorfów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI