Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak (książka audio)

Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak (książka audio) - Anna Kamińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kamińska
WYMIAR
4,56 MB
NAZWA PLIKU
Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak (książka audio).pdf
ISBN
1930453515289

OPIS

Bestseller o Simonie Kossak – buntowniczce z Białowieżyw interpretacji Kingi PreisMiała być czwartym Kossakiem i przejąć paletę po pradziadku Juliuszu, dziadku Wojciechu oraz ojcu Jerzym. Wybrała własną niezależną drogę. Nieakceptowana przez najbliższych, świadoma swej odrębności – krakowską Kossakówkę zamieniła na leśniczówkę w środku Puszczy Białowieskiej. Mówili o niej „czarownica” – bo gadała ze zwierzętami, miała kruka terrorystę, który kradł złoto i atakował rowerzystów, mieszkała z oswojonym dzikiem, przyjaźniła się z sarnami.Simona Kossak (1943-2007) – profesor nauk leśnych, biolog, zapisała nową, rewolucyjną kartę nie tylko w dziejach swojej rodziny, ale przede wszystkim w rozwoju zoopsychologii. Naukowiec pasjonat. Kobieta, która wśród zwierząt znalazła to, czego nigdy nie otrzymała od ludzi. Oto porywająca historia jej życia.„Żałuję, że nie zdążyłem poznać Simony Kossak. Ale ten żal koi nieco niezwykle interesująca książka Anny Kamińskiej, opowieść o wyjątkowej osobowości i fascynującym życiu. Proszę dać się zabrać do Dziedzinki, to podróż, jakich mało!”Michał NogaśWersja audio wzbogacona fragmentami gawęd radiowych Simony Kossak z Radia Białystok

Dziś już nie ma takich kobiet (książka audio) Żałuję, że nie zdążyłem poznać Simony Kossak. Ale ten żal koi nieco niezwykle interesująca książka Anny Kamińskiej, opowieść o wyjątkowej osobowości i fascynującym życiu.

Musiała zetrzeć rozczarowanie, jakie pozostawiły po sobie jej narodziny. Nie była wszakże upragnionym chłopcem, który miał przejąć schedę po uznanych przodkach. Simona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI