Planeta Ziemia

Planeta Ziemia - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Planeta Ziemia.pdf
ISBN
2662737726193

OPIS

Ta piękna, pełna niesamowitych fotografii książka dla całej rodziny będzie źródłem cennych informacji o naszej planecie.Szczegółowe ilustracje i przekroje sprawiają, że kolejne strony "Planety Ziemi"; ożywają na oczach czytelników. Poznajemy jej historię, miejsce we wszechświecie, geologię, formacje skalne, zjawiska naturalne oraz klimat i roślinność.Pięć rozdziałów napisanych w prosty, przejrzysty sposób.Zapierające dech w piersiach zdjęcia.Niesamowite przestrzenne ilustracje i przekroje.Wyjaśnienie wielu zjawisk - od Wielkiego Wybuchu po nieustannie zmieniającą się pogodę.

Jednak prawda jest brutalna: nasz zakątek Wszechświata niczym szczególnym ... Ziemia jest trzecią planetą od Słońca. Jej atmosfera składa się z wielu różnych gazów, ale głównie tworzą ją azot i tlen.

Planeta to ciało niebieskie które nie świeci własnym światłem lecz odbija światło od gwiazdy. Satelita jest to ciało niebieskie krążące wokół planety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI