Nie wymachuj mi tym gnatem. Seria Bezwstydny Mordecai. Część 1 (wydanie filmowe)

Nie wymachuj mi tym gnatem. Seria Bezwstydny Mordecai. Część 1 (wydanie filmowe) - Kyril Bonfiglioli | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kyril Bonfiglioli
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Nie wymachuj mi tym gnatem. Seria Bezwstydny Mordecai. Część 1 (wydanie filmowe).pdf
ISBN
2907800708472

OPIS

"Nazywam się Charlie Mortdecai. Lubię sztukę, pieniądze, sprośne dowcipy i alkohol. Bardzo dobrze mi się wiedzie..."Czcigodny Charlie Mortdecai - zdegenerowany arystokrata i niemoralny marszand - tkwi w kłopotach po uszy. Nadkomisarz Martland poszukuje skradzionego obrazu Goi i podejrzewa, ze Charlie albo ma płótno, albo wie, gdzie się ono znajduje. Nie myli się, niestety. Co gorsza, okazuje się, ze to dzieło sztuki przysparza nieszczęsnemu marszandowi i jego łobuzowatemu służącemu Jockowi nie lada problemów. Jeśli nie będą ostrożni, kilku paskudnych typów z bronią może ich zabić - na śmierć."Rzadko spotykany mariaż inteligencji i błyskotliwej niepoprawności politycznej" - Julian BarnesKyril Bon glioli (1928-1985) - angielski ekscentryk, aktor, marszand dzieł sztuki, wydawca magazynu "Science Fantasy", ojciec piątki dzieci i wreszcie pisarz. Zmarł w 1985 na marskość wątroby. Jego powieści o przygodach bezwstydnego Mordecaia zyskały miano kultowych.

I część serii Bezwstydny Mortdecai Książka już od 9,00 zł - od 9,00 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, Książka Nie wymachuj mi tym gnatem.

Nie wymachuj mi tym gnatem >> Darmowa Dostawa do punktu od 159 zł << ... Nie wymachuj mi tym gnatem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI