Morderstwo na Kapitolu

Morderstwo na Kapitolu - Philip Margolin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip Margolin
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Morderstwo na Kapitolu.pdf
ISBN
9646028603191

OPIS

Trzecia część trylogii Margolina, której bohaterami są prawnik Brad Miller i detektyw Dana Cutler.Brad Miller, prawnik z Oregonu, wspólnie ze swoją nowo poślubioną żoną Ginny, przenosi się do Waszyngtonu. On – rozpoczyna pracę w biurze senatora Jacka Carsona, ona –właśnie dostała posadę w Departamencie Sprawiedliwości. Ich szczęście burzy wiadomość, że z więzienia uciekł Clarence Little – seryjny zabójca kobiet, któremu Brad przed laty pomógł się oczyścić z oskarżeń o morderstwo. Znowu jednak zaczynają ginąć kobiety. Dodatkowo Brad, pracujący w biurze senatora zasiadającego w senackiej komisji ds. wywiadu dowiaduje się, że w USA ma dojść do wielkiego zamachu terrorystycznego. FBI nie zna jednak celu i daty ataku.Brad, Ginny i zaprzyjaźniona z nimi prywatna detektyw Dana Cutler, zostają zamieszani w wielką i niebezpieczną intrygę.

Oczywiste też jest, że przed Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Morderstwo na Kapitolu Twoja ocena. Ocena ogólna.

Nie powinny zatem dziwić liczne odwołania do poprzedzających ją części, thrillerów o tytułach: „Z polecenia prezydenta?" oraz „Sędzia". Oczywiste też jest, że przed Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Morderstwo na Kapitolu Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI