Lepszy świat. Trylogia o agencie Nicku Cooperze. Tom 2

Lepszy świat. Trylogia o agencie Nicku Cooperze. Tom 2 - Marcus Sakey | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcus Sakey
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Lepszy świat. Trylogia o agencie Nicku Cooperze. Tom 2.pdf
ISBN
8272185311930

OPIS

Drugi tom serii polecanej przez Gillian Flynn.Trzyma czytelnika za gardło do ostatniej sekundy nieuchronnego, niewyobrażalnego przeznaczenia, by zaraz potem wciągać go jeszcze bardziej... - "Publishers Weekly"Obdarzeni zmienili wszystko.Od tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego roku jeden procent populacji rodzi się z uzdolnieniami, o których inni mogą tylko marzyć. Od trzydziestu lat świat zmaga się z nasilającym się podziałem pomiędzy tymi wyjątkowymi... a pozostałymi.Siatka terrorystyczna dowodzona przez obdarzonych sparaliżowała trzy miasta. Półki supermarketów świecą pustkami. Nikt nie odbiera telefonów alarmowych. Fanatycy palą ludzi żywcem.Nick Cooper zawsze walczył o lepszy świat dla swoich dzieci. Teraz, jako obdarzony i doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych, jest przeciwko wszystkiemu, co reprezentują sobą terroryści. Jednak gdy Ameryka zaczyna się staczać ku wyniszczającej wojnie domowej, Cooper zmuszony jest brać udział w grze, której nie może przegrać - ponieważ jego przeciwnicy mają własną wizję lepszego świata.I aby ją zrealizować, są skłonni spalić do gołej ziemi ten, który istnieje.Kontynuacja Niebezpiecznego daru autorstwa Marcusa Sakeya, "mistrza inteligentnej sensacji, którego strony książek przerzucamy jedną za drugą" (Gillian Flynn) i "jednego z naszych najlepszych powieściopisarzy" (Michael Connelly) to bezlitosna, sensacyjna jazda bez trzymanki, która zmieni twój sposób patrzenia na świat - i na ludzi, którzy cię otaczają.

Tom 2 w cenie 11.17 zł. Dostarczamy produkty w . Dobry Łotr.

Wydaje mi się, że to dobra lektura dla potrzebujących relaksu. Bez zawiłych treści, cytat... Nick Charles, niegdyś pracujący jako detektyw wielkiej agencji, jest zamożnym handlowcem, zarządzającym majątkiem żony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI