Dziesięć stron świata

Dziesięć stron świata - Anna Onichimowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Onichimowska
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Dziesięć stron świata.pdf
ISBN
1816265527427

OPIS

Jaki jest przeciętny piętnastolatek? Czy taki sam w Polsce, Stanach, Japonii, Kolumbii czy Danii? Dziesięć różnych losów, dziesięć portretów i dziesięć marzeń.Cesaria pracuje jako prostytutka, ale marzy o tańcu. Noburo od dwóch lat tkwi w wirtualnym świecie, bojąc się powrotu do rzeczywistości. Santosh stopniowo ślepnie w fabryce dywanów, do której został porwany jako pięciolatek. Anlę chcą wydać za mąż, nie dostrzegając jej wybitnych zdolności i chęci do nauki.Czy bohaterom opowiadań Onichimowskiej uda się odmienić swój los i spełnić marzenia?Poruszająca, mądra książka, od której nie sposób się oderwać!

Autorka przytacza losy nastolatków z Indii, Kolumbii, Białorusi, Finlandii czy z Japonii. każdy z bohaterów przeżywa poważne problemy, które wynikają z różnych przyczyn, np.: ze statusu społecznego, wyznania, czy kultury kraju w ... Anna Onichimowska - ebook (epub + mobi) Dziesięć fascynujących opowiadań o piętnastolatkach z dziesięciu stron świata.

Nowa książka znanej polskiej pisarki Anny Onichimowskiej, auto... Dziesięć stron świata - audiobook od Anna Onichimowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Dziesięć stron świata - RECENZJE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI