Cuda i cudeńka. Cykl Mansarda pod Aniołami. Tom 1

Cuda i cudeńka. Cykl Mansarda pod Aniołami. Tom 1 - Agnieszka Olejnik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Olejnik
WYMIAR
10,87 MB
NAZWA PLIKU
Cuda i cudeńka. Cykl Mansarda pod Aniołami. Tom 1.pdf
ISBN
4282965531543

OPIS

W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami, skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że Lena, dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość, zostaje jej nową lokatorką. Poznaje swoich sąsiadów, nietuzinkowe postaci, które sprawiają, że życie dziewczyny staje się jeszcze barwniejsze niż dotychczas.Wśród jej nowych przyjaciół jest Francesca, ekscentryczna Włoszka po przejściach, która prowadzi mały sklepik z cudeńkami. Lena, która uwielbia zmiany, dołącza do niej.Zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem, właścicielem mieszkania na strychu, który skrywa bolesną tajemnicę.Dzięki świątecznej wymianie pyszności, mieszkańcy kamienicy lepiej poznają siebie i swoje sekrety. Najwyraźniej kamienne anioły opiekują się nimi, prostując pokręcone ścieżki, którymi prowadzi ich los.„Cuda i cudeńka” to pełna ciepła opowieść o odzyskanych nadziejach, potrzebie bliskości, sile kobiecej przyjaźni i zwyczajnej, codziennej dobroci.A wszystko to przyprawione odrobiną wiary w cuda.

Zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem, właścicielem mieszkania na poddaszu, który skrywa ... Cuda i cudeńka mansarda pod aniołami Tom 1 - Agnieszka Olejnik - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! CD MP3 CUDA I CUDEŃKA MANSARDA POD ANIOŁAMI TOM 1 Agnieszka Olejnik Literatura obcojęzyczna już od 28,64 zł - od 28,64 zł, porównanie cen w 2 sklepach.

Wśród jej nowych przyjaciół jest Francesca, ekscentryczna Włoszka po przejściach, która prowadzi mały sklepik z cudeńkami. Lena, która uwielbia zmiany, dołącza do niej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI