Tamtego lata w Bułgarii

Tamtego lata w Bułgarii - Małgorzata Winkler-Pogoda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Winkler-Pogoda
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Tamtego lata w Bułgarii.pdf
ISBN
8185130058631

OPIS

Łucja, historyk sztuki z Warszawy, po wielu latach postanawia ponownie pojechać do Bułgarii. Kiedyś przeżyła tam wielką miłość, która trwała kilka lat. Ale tylko w listach. Teraz Łucja planuje spotkanie z Borysem. Nie wyobraża sobie, że i tym razem mogliby się nie zobaczyć. Jednak życie miało dla nich zawsze nieprzewidywalne scenariusze.Powieść obyczajowa o miłości, która połączyła Polkę i Bułgara w drugiej połowie lat osiemdziesiątych, czyli w czasach bez internetu i komórek. O Bułgarii, pięknym kraju na uboczu Europy, jednocześnie bliskim i dalekim, swojskim i egzotycznym. Opowieść o zagadkowych zrządzeniach losu, przeznaczeniu i niespełnieniu, o sekretach pamięci. O tym, dlaczego miłość czasem się nie udaje. I czemu mimo wszystko warto o nią walczyć.Małgorzata Winkler-Pogoda, tłumaczka, podróżniczka, dziennikarka, przez lata redaktorka w wydawnictwach książkowych, teraz stanęła po drugiej stronie barykady. To jej powieściowy debiut.

Kiedyś przeżyła tam wielką miłość, która trwała kilka lat. Ale tylko w listach.

Nie wyobraża sobie, że i tym razem mogliby się nie zobaczyć. Jednak życie miało dla nich zawsze nieprzewidywalne scenariusze. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Tamtego lata w Bułgarii, Małgorzata Winkler-Pogoda w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Ebook - Tamtego lata w Bułgarii - Małgorzata Winkler-Pogoda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI