Śpiew kukułki

Śpiew kukułki - Frances Hardinge | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frances Hardinge
WYMIAR
9,36 MB
NAZWA PLIKU
Śpiew kukułki.pdf
ISBN
3951546297148

OPIS

Triss cudem przeżyła upadek do wody. Kiedy budzi się po wypadku, czuje, że coś jest nie tak. Dręczy ją głód nie do pohamowania, a wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy – lalki mówią, w opuszczonym pokoju brata w nocy pojawia się ptakopodobny stwór, a Triss raz po raz budzi się rano z liśćmi we włosach. Czy to postępująca choroba? Co się dzieje z Triss? Czy to wszystko jest wynikiem jej wyobraźni?Dlaczego młodsza siostra Triss nagle nie chce z nią rozmawiać? Wkrótce dziewczynka odkrywa, że to, co się z nią stało, jest dziwniejsze, niż mogła przypuszczać.Frances Hardinge wprowadza czytelnika w magiczny świat, pełen niesamowitych zdarzeń i nietypowych zagadek. Śpiew kukułki jest tajemnicza i mroczna jak stare baśnie.

Kukułka (gwizdek dla ptaków) ★★★★★ (20) ★★★★★. 119,49 zł.

Ktoś się zaśmiał, wziął swój ... Opis: Śpiew kukułki - Frances Hardinge. Nagle poruszyły się jej piękne, zielonoszare, szklane oczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI