Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku!

Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku! - Małgorzata Rozenek-Majdan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Rozenek-Majdan
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku!.pdf
ISBN
2570488820667

OPIS

Najważniejsza jest miłość, ale równie ważny jest…ślub.Kameralna uroczystość czy wesele na dwieście osób? Luksusowy hotel czy romantyczny plener? Suknia pożyczona czy dziedziczona z pokolenia na pokolenie? Każda para młoda staje przed koniecznością podjęcia miliona decyzji, dotyczących tego, jak ma wyglądać najważniejszy dzień ich życia. .Małgorzata Rozenek-Majdan, radzi co zrobić, aby przygotowania do ślubu nie stały źródłem obezwładniającego stresu, lecz były przyjemnością i wyjątkowym czasem wzmacniającym więź między partnerami. Z książki dowiesz się:· Jak przygotować budżet i kto płaci za ślub?· Jak stworzyć listę gości i kogo nie zapraszać?· Jak znaleźć wymarzoną lokalizację i niezbyt się przy tym zmęczyć?· Jak zaplanować idealne menu?· Jak przeżyć dzień wesela?· Czy warto zatrudnić wedding planera?Praktyczny poradnik pomaga zorganizować ślub krok po kroku, miesiąc po miesiącu, dzień po dniu. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy planują zmienić stan cywilny, a potem…żyć długo i szczęśliwie.

Zobacz, gdzie kupisz Perfekcyjny ślub. Zorganizuj go krok po kroku! w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Perfekcyjny ślub.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Najważniejsza jest miłość, ale równie ważny jest…ślub. Kameralna uroczystość czy wesele na dwieście osób? Luksusowy hotel czy romantyczny plener? Suknia pożyczona czy dziedziczona z pokolenia na pokolenie? Każda para ... €8.32 - Najważniejsza jest miłość, ale równie ważny jest…ślub.

POWIĄZANE KSIĄŻKI