[OUTLET] Wszechświat w skorupce orzecha

[OUTLET] Wszechświat w skorupce orzecha - Stephen Hawking | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen Hawking
WYMIAR
7,48 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wszechświat w skorupce orzecha.pdf
ISBN
9854355105226

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji, ale również z jasności, z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu - jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) - czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.Teraz, w nowej, bogato ilustrowanej książce, Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej, w której prawda jest często dziwniejsza niż fikcja, oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące wszechświatem.Podobnie jak wielu innych uczonych profesor Hawking dąży do poznania świętego Graala fizyki - teorii wszystkiego, która decyduje o losach kosmosu.W książce „Wszechświat w skorupce orzecha” opowiada o swoich próbach rozwikłania tajemnic kosmosu - od supergrawitacji do supersymetrii, od teorii kwantów do teorii M, od holografii do dualności. Jego fascynująca intelektualna przygoda polega na próbie "połączenia ogólnej teorii względności Einsteina z ideą Feynmana wielu możliwych historii wszechświata, tak by otrzymać jednolitą teorię opisującą wszystkie zdarzenia we wszechświecie".Wraz z Hawkingiem docieramy do frontu nauki, by sprawdzić, czy superstruny i p-brany stanowią ostateczne rozwiązanie zagadki wszechświata.„Wszechświat w skorupce orzecha” jest obowiązkową lekturą dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć wszechświat, w którym żyjemy.

Pobierz Online. ☞ Ebook - epub, mobi. Wszechświat w skorupce orzecha - Stephen Hawking.

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji, ale również z jasności, z jaką potrafi je przedstawić. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Wszechświat w skorupce orzecha, Stephen Hawking w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji, ale również z jasności, z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu - jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) - czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki ... ♫Audiobook w formacie MP3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI