[OUTLET] Reformując Chiny. Podstawy teoretyczne

[OUTLET] Reformując Chiny. Podstawy teoretyczne - ShiXiaomin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ShiXiaomin
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Reformując Chiny. Podstawy teoretyczne.pdf
ISBN
6664496006919

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Nowe Chiny zbudowano na ruinach na poły kolonialnego, na poły feudalnegospołeczeństwa . W warunkach materialnego niedostatku i słabej infrastruktury przemysłowej i w pierwszych latach po ustanowieniu Chińskiej Republiki Ludowejniezaprzeczalnie pozytywną rolę odegrał system gospodarki planowej. Chińskie reformy stanowią odbiciehistorycznej nieuchronności. Od samego początku napotkały one na wiele problemów natury politycznej czy gospodarczej.

; 23 cm Co-authors : Informacje o Reformując Chiny Doświadczenia i wnioski. Outlet - - 8721235292 w archiwum Allegro.

We wczesnym okresie, krótko po powstaniu Chińskiej Republiki Ludowej (CHRL), system gospodarki planowej niewątpliwie odegrał pozytywna rolę w sytuacji, gdy miały miejsce braki materiałowe, a kraj dysponował słabą bazą przemysłową. Jednakże z powodu ograniczeń związanych z systemem ... Nowe Chiny zbudowano na ruinach na poły kolonialnego, na poły feudalnego społeczeństwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI