[OUTLET] Przypadki blondynki czyli...

[OUTLET] Przypadki blondynki czyli... - Ewa Barańska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Barańska
WYMIAR
3,21 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przypadki blondynki czyli....pdf
ISBN
6402304648461

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Czy dziewczyna obdarzona przez naturę aparycją przysłowiowej blondynki ma szansę na poważne jej traktowanie przez innych?Hm, dotychczas jakoś jej nie szło, ale gdy, wwyniku zbiegu okoliczności, zabiera się za rozwiązywanie pewnej tajemniczej zagadki, dotychczasowy pech się od niej odwraca.

Format: 145x205. ISBN: 978-83-88330-94-. Informacje o Galatea czyli zimnej blondynki prawdziwe przypadki - 7729919927 w archiwum Allegro.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! €9.05 - Co robi dokumentujący uroczystość żałobną fotograf, gdy leżąca w trumnie nieboszczka nagle się odzywa? Co dzieje się z dziewczyną, która zauważa, że zamiast na desce, tonącej w ciemnościach, biwakowe Przypadki blondynki czyli… Ewa Barańska. Klin Przypadki blondynki czyli… Ewa Barańska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI