[OUTLET] Piekielne wody

[OUTLET] Piekielne wody - David L. Robbins | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David L. Robbins
WYMIAR
4,59 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Piekielne wody.pdf
ISBN
3411837132657

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Powieść dla wielbicieli książek Fredericka Forsytha i Toma Clancy'eg.Rejon: Zatoka Adeńska, u wybrzeża SomaliiMiejsce: frachtowiec ValneaOddział: GUARDIAN ANGELSDowódca: sierżant LB DiNardoPiraci somalijscy porywają potężny frachtowiec Valnea, na którego pokładzie znajduje się tajemniczy ładunek. Jego ujawnienie może zagrozić rządom czterech krajów.Z Camp Lemonnier w Dżibuti w kierunku statku wyruszaoddział amerykańskich żołnierzy z doborowej jednostki Guardian Angels. Mają godzinę na odbicie statku, zanim - z rozkazu Prezydenta Stanów Zjednoczonych - Valnea zostanie zatopiona. A wraz z nią ich dowódca, sierżant DiNardo, który znajduje się na statku.Tymczasem frachtowiec skrywa jeszcze niejedną tajemnicę.Na otwartych wodach Zatoki Adeńskiej rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem."Książka opowiada o dramatach współczesnego świata. Gdzie piractwo nie jest mitem z odległej przeszłości, ale brutalnym faktem. Gdzie państwa, jak i organizacje przestępcze dokonują tajnych transferów techniki militarnej. Gdzie w końcu jest miejsce dla cichych profesjonalistów z jednostek specjalnych, honoru i zwykłego żołnierskiego męstwa... Piekielne wody czyta się jednym tchem."Andrzej Wojtas, redaktor naczelny Militarnego Miesięcznika Specjalnego "Komandos".

Wydawnictwo: Pascal Miejsce wydania: Bielsko-Biała Wydanie polskie: 8/2013 Liczba stron: 496 Format: 130x200 mm Oprawa: miękka ISBN-13: 9788376422077 Wydanie: I Cena z okładki: 39,90 z ... Piekielne wody - 110429 jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Gigantyczny frachtowiec porwany przez piratów somalijskich, który zawiera tajny ładunek mogący obalić rządy czterech państw. Jeden rozkaz - zniszczyć ładunek, Piekielne wody David L.

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI