[OUTLET] I jak tu nie podróżować (z dzieckiem)

[OUTLET] I jak tu nie podróżować (z dzieckiem) - Paweł Kunachowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Kunachowicz
WYMIAR
8,35 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] I jak tu nie podróżować (z dzieckiem).pdf
ISBN
9809762248006

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Uwielbiamy zdrowy, aktywny tryb życia. Biegamy, wspinamy się, jeździmy na rowerach. Oboje kochamy podróże, choć nasze gusta w kwestii temperatur znacznie się różnią. Czasem wyjeżdżamy osobno, czasem całą drużyną, nawet ze zwierzakami. Pojawienie się Tyśka, wbrew przewidywaniom wielu osób, nie zatrzymało nas w domu. Co więcej, zyskaliśmy fantastycznego towarzysza podróży i wzajemnie uczymy się świata. Wyprawy z dzieckiem nie tylko są możliwe, ale i sprawiają prawdziwą frajdę! Teraz do naszego teamu dołączył drugi syn – Kosma.Ta książka to nie tylko zapis podróżniczych przygód, ale również zbiór porad ekspertów. Psycholog Maria Rotkiel opowiada o znaczeniu rodzinnych wyjazdów dla prawidłowego rozwoju malca, pediatra i gastroenterolog Piotr Dziechciarz wyjaśnia, jakich posiłków dzieci powinny unikać w trakcie podróży, a Magdalena Kordaszewska z portalu Zabawkowicz.pl radzi, jakie zabawki najlepiej spakować do wakacyjnego bagażu.Beata Sadowska – dziennikarka telewizyjna i radiowa, blogerka i mama. Stanęła na mecie piętnastu maratonów i jednego (póki co!) triathlonu. Autorka książek „I jak tu nie biegać!” oraz „I jak tu nie jeść!”.Paweł Kunachowicz – ultramaratończyk, instruktor narciarstwa alpejskiego, przewodnik wysokogórski i tata. Na nartach w dwadzieścia jeden dni przeszedł trawers Spitsbergenu i zjechał ze szczytu Muztag Ata (7546 m).

Ponieważ staramy się podróżować często, potrzebujemy zoptymalizować czasem koszty. Poniżej kilka naszych i podejrzanych u innych sposobów na tańsze podróżowanie. Jeśli podróżujemy z małym dzieckiem, warto wziąć pod uwagę wyższy pakiet ubezpieczeniowy, aby mieć pewność, że nasz maluch będzie otoczony najlepszą opieką.

Kiedyś oczywiście nas straszyli, że z przyjściem dzieci na świat skończy się życie wagabundów, maratończyków i powsinóg. Strachy na lachy! Wszystko jest w głowie! I rozsądek (nie polecę z noworodkiem do Puszczy Amazońskiej i nie ... Po raz kolejny pytam i jak tu nie podróżować z dzieckiem? Co bym zyskała z samotnych wypraw? Ile wart jest święty spokój? A Ty lubisz podróżować z dzieckiem? Słowa kluczowe: dziecko,podróże,z dzieckiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI