Najwspanialsze miejsca na ziemi

Najwspanialsze miejsca na ziemi - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Najwspanialsze miejsca na ziemi.pdf
ISBN
2582032115464

OPIS

Każdy ma swoją listę miejsc, które chciałby zobaczyć: miejsc, którymi zachwycali się jego znajomi, miejsc, o których czytał, o których marzy. Oto zestawienie, w którym przedstawiamy 500 najbardziej ekscytujących, zapadających w pamięć i po prostu ciekawych miejsc na naszej planecie – uszeregowanych według ich wyjątkowości. To miejsca, które warto poznać, które uczą pokory, zadziwiają i zaskakują, budzą przemyślenia, emocje czy choćby pilną potrzebę podzielenia się z kimś wrażeniami. Jak powstała ta lista? Zebraliśmy największe atrakcje turystyczne ze wszystkich przewodników Lonely Planet, po czym poprosiliśmy czytelników o wskazanie 20 największych atrakcji spośród nich. Z pomocą matematycznej alchemii wytypowaliśmy 500 miejsc wartych zobaczenia.Każdy opis wyjaśnia, co czyni dane miejsce godnym odnotowania w naszej książce, a uwagi pod hasłem ZOBACZ TO! stanowią punkt wyjścia do zaplanowania podróży.Mamy nadzieję, że zainspiruje każdego podróżnika do stworzenia własnego spisu.

Każdy ma swoją ... Najwspanialsze miejsca na ziemi - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Sprzedaj / Kup lokalnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI