Myśl polityczna iprawna obozu rządzącego w Polsce w latach 1935-1939

Myśl polityczna iprawna obozu rządzącego w Polsce w latach 1935-1939 - Tomasz Chłopecki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Chłopecki
WYMIAR
10,58 MB
NAZWA PLIKU
Myśl polityczna iprawna obozu rządzącego w Polsce w latach 1935-1939.pdf
ISBN
9225825104266

OPIS

"Poprzedzające wybuch II wojny światowej pięć lat to pod wieloma względami niezwykle interesujący okres dziejów naszego państwa. Nic w tym dziwnego. Jest to czas, w którym losy Polski i Europy oraz mającego nastąpić konfliktu nie były jeszcze przesądzone. Dla współczesnego odbiorcy przekazu dotyczącego ówczesnych wydarzeń recepcja ich jest bardzo jednoznaczna. Każdorazowo są one analizowane i oceniane przez pryzmat kataklizmu, jaki miał wkrótce miejsce. Postawa ta łączy badaczy wielu dziedzin nauki: historyków, ekonomistów czy socjologów. Przedłożona mojej ocenie pozycja wykracza poza ramy tego kanonu. Obszerne i szczegółowe opracowanie dobrze oddaje specyfikę światopoglądowo-ideową obozu rządzącego." - Z recenzji Prof. UZ dra hab. Stefana Dudry. 

Dla współczesnego odbiorcy przekazu dotyczącego ówczesnych wydarzeń recepcja ich jest bardzo jednoznaczna. eBook Myśl polityczna i prawna obozu rządzącego w Polsce w latach 1935-1939 pdf. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Komarnicki W., Studium Polski współczesnej.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI