Fiszki dla seniorów. Angielski

Fiszki dla seniorów. Angielski - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Fiszki dla seniorów. Angielski.pdf
ISBN
4099406520591

OPIS

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w wieku 50+?Język angielski rozszerzy granice Twojego świata. Nabierzesz pewności siebie i poradzisz sobie podczas zagranicznego wyjazdu.Z czasem zaczniesz czytać książki i oglądać filmy po angielsku. Przekonasz się, jak przyjemne jest obcowanie z językiem obcym. A do tego- cały czas będziesz trenować pamięć i zapomnisz o zapominaniu.600 fiszek z przykładamiMemobox – do nauki i powtórekKurs audioPlastikowe etui

Fiszki PLUS stanowią rozbudowany system nauki, który pozwala szybko i skutecznie uczyć się podstawowych słów, wyrażeń i zdań niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po angielsku. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał ... Pakiet Angielski dla seniorów - Kurs podstawowy składa się z 5 części.

Angielski, Języki świata 22 września 2018. Angielski dla seniorów: kiedy (nie) jest za późno na naukę? Autor Martyna .

POWIĄZANE KSIĄŻKI