Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu

Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu - Osho | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Osho
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu.pdf
ISBN
1907392537278

OPIS

Emocje towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. Czym jest złość, niezadowolenie, zazdrość? Skąd się biorą, jak nauczyć się je rozpoznawać? Osho uczy, jak radzić sobie z nimi w praktyczny i dojrzały sposób by nie ranić innych, jedocześnie nie krzywdząc siebie. Nie daje gotowych rozwiązań lecz narzędzia do pracy nad sobą. Nie udziela prostych odpowiedzi jak zapanować nad negatywnymi emocjami, daje jedynie wskazówki, jak poznając siebie, możemy wydostać się z pułapki uwarunkowań, jak zamiast tworzyć problemy, tłumić niezadowolenie i złość poszukiwać pozytywnych rozwiązań.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Emocje towarzyszą nam na każdym etapie naszego życia. Czym jest złość, niezadowolenie, zazdrość? Skąd się biorą, jak nauczyć się je rozpoznawać? Osho uczy, jak radzić sobie z nimi w praktyczny i dojrzały sposób by nie ranić innych, jedocześnie nie krzywdząc siebie.

Nie daje gotowych rozwiązań lecz narzędzia do pracy nad sobą. Nie udziela prostych odpowiedzi jak ... Książka Emocje Wolni od złości, zazdrości i strachu pochodzi z wydawnictwa Jeden Świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI