Strach. Trump w Białym Domu

Strach. Trump w Białym Domu - Bob Woodword | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bob Woodword
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Strach. Trump w Białym Domu.pdf
ISBN
8738103229609

OPIS

To książka, która doprowadzi do ostatecznego upadku Trumpa.Wstrząsające, nieznane dotąd fakty z życia Białego Domu. Szokujące doniesienia współpracowników Donalda Trumpa. Intymny portret amerykańskiego prezydenta. Ta książka wywołała popłoch wśród rządzących Ameryką jeszcze przed swoją premierą.Bob Woodward, legendarny amerykański dziennikarz, którzy doprowadził do ujawnienia afery Watergate i ustąpienia Richarda Nixona z funkcji prezydenta, jeszcze raz zmieni bieg światowej historii.W swojej najnowszej, bezkompromisowej publikacji Woodward ujawnia nieznane dotąd fakty dotyczące funkcjonowania Białego Domu i polityki Donalda Trumpa. Przedstawia zatrważający proces decyzyjny prezydenta w sprawie polityki krajowej i zagranicznej. Wśród jego rewelacji są między innymi doniesienia o tym, jakoby część doradców prezydenta próbowała blokować jego działania… usuwając dokumenty z jego biurka. A wszystko to w obawie przed nieprzemyślanymi decyzjami, które mogłyby być niebezpieczne dla kraju.„Jesteśmy w domu wariatów”, mówi jeden informatorów. W swoich doniesieniach dziennikarz ukazuje codzienność Białego Domu i życie najbliższych współpracowników Trumpa w jeszcze gorszym świetle, niż dotychczas. „Niestabilny emocjonalnie”, „szalony”, „niekompetentny” to jedne z najłagodniejszych epitetów, jakimi obdarzają Trumpa ludzie z jego otoczenia.Legendarny dziennikarz podczas tworzenia książki czerpał z najbardziej wiarygodnych źródeł z pierwszej ręki. Miał do dyspozycji setki godzin wywiadów z bliskimi współpracownikami Trumpa, notatki ze spotkań, osobiste dzienniki, pliki i tajne dokumenty. Woodward przez 19 miesięcy ukrywał informacje o swojej najnowszej książce przed opinią publiczną. Ujawnił je na miesiąc przed amerykańską premierą, budząc tym samym popłoch na wszystkich szczeblach władzy.Prezydent Trump zareagował już na publikacje amerykańskiej prasy oraz informacje o książce. Podczas wystąpień publicznych i na Twitterze nazwał ją „totalną fikcją” oraz „całkowicie niewiarygodną” próbą zdyskredytowania jego prezydentury. Jaka jest prawda? Już niebawem ujawni nam ją Bob Woodward.„W epoce alternatywnych faktów i żarliwych tweetów, Woodward to złoty standard prawdy. Niszczący i oszałamiający materiał wybuchowy”– The Washington Post“Bezprecedensowe i oszałamiające spojrzenie na wewnętrzny krąg prezydenta” – CNN„Książka Woordwarda pokazuje, że administracja jest do szczętu zepsuta. A jednak to, co nastąpi, może być jeszcze gorsze” – The Atlantic„Obraz prezydentury godnej potępienia” – CBS News

/ GW Foksal ISBN: 978-83-280-6358-7 data premiery: 20018 data wydania: 2018/11/28 numer wydania: 1 liczba stron: 576 kraj autora: Stany Zjednoczone ... Kup teraz na Allegro.pl za 14 zł - Strach. Trump w Białym Domu /WAB/ z miasta Warszawa.

Autor: Bob Woodword, wydawnictwo: W.A.B.. Książka Boba Woodwarda „Strach. Trump w Białym Domu" w przekładzie Hanny Jankowskiej, Macieja Studenckiego, Jacka Żuławnika, Jana Wąsińskiego, Pawła Bravo ukazała się pod koniec ... STRACH.

POWIĄZANE KSIĄŻKI