[OUTLET] Nowe przyjaźnie. Cykl Ranczo Fantazja. Tom 2

[OUTLET] Nowe przyjaźnie. Cykl Ranczo Fantazja. Tom 2 - Oliwia Natecka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oliwia Natecka
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Nowe przyjaźnie. Cykl Ranczo Fantazja. Tom 2.pdf
ISBN
8414499967939

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Gabi już wie, że po pierwszym, szczeniackim „nie”, trzeba dorosnąć , wziąć się w garść i dostosować się do nowej sytuacji. A może nawet ją polubić?Gabrysia na Ranczu Fantazja odnajduje prawdziwe przyjaźnie, pierwszą miłość i nawiązuje więź z tatą. Tak. Teraz mówi do mężczyzny, którego dotąd nie znała, „tato”, i czuje się z tym dobrze! Na zbudowanej szczerej i mocnej relacji jednak potrzeba czasu. Czy Gabi otrzyma taką szansę od losu?

Wydawnictwo: YA Czytam! Chociaż Gabrysia wciąż nie może opuszczać rancza swojego taty, zdaje się, że wszystko wychodzi na prostą. Jej pierwsza miłość kwitnie, rokowania po operacji mamy są dobre, a jej anonimowy blog zdobywa coraz większe zainteresowanie. Nowe przyjaźnie.

Cykl Ranczo Fantazja. Tom 2 autorstwa Oliwia Natecka Darmowa wysyłka Super cena 20.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Ranczo Fantazja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI