[OUTLET] BEZPOŚREDNIE INWESTYCJE ZAGRANICZNE W GOSPODARCE REGIONU

[OUTLET] BEZPOŚREDNIE INWESTYCJE ZAGRANICZNE W GOSPODARCE REGIONU Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,3 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] BEZPOŚREDNIE INWESTYCJE ZAGRANICZNE W GOSPODARCE REGIONU.pdf
ISBN
5303561214143

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor: KŁYSIK URYSZEK AGNIESZKA Wydawca: CEDEWU EAN: 9788375563139

Problemy badawcze 125 3.2.2. Książka „Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w gospodarce regionu.Teoria i praktyka" przedstawia specyfikę relacji spółek z udziałem kapitału zagra­nicznego z otoczeniem regionalnym, a także potencjalne pozytywne i negatywne konsekwencje pojawienia się inwestorów zagranicznych w gospodar­ce regionu. Publikacja ma charakter interdyscyplinarny. Książka „Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w gospodarce regionu; teoria i praktyka" przedstawia specyfikę relacji spółek z udziałem kapitału zagra­... Rymarczyk J., Bezpośrednie inwestycje na Dolnym Śląsku, Prace Naukowe Akademii Ekonomicznej nr 1024, AE, Wrocław 2004.

Publikacja ma charakter interdyscyplinarny. Łączy elementy ekonomiki regionalnej z ... Książka "Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w gospodarce regionu; teoria i praktyka" przedstawia specyfikę relacji spółek z udziałem kapitału zagranicznego z otoczeniem regionalnym, a także potencjalne pozytywne i ... Książka „Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w gospodarce regionu; teoria i praktyka" przedstawia specyfikę relacji spółek z udziałem kapitału zagranicznego z otoczeniem regionalnym, a także potencjalne pozytywne i negatywne konsekwencje pojawienia się inwestorów zagranicznych w gospodarce regionu. Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w gospodarce regionu łódzkiego 115 3.1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI