Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat. 51 superbohaterów z krwi i kości

Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat. 51 superbohaterów z krwi i kości - G.L. Marvel | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
G.L. Marvel
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat. 51 superbohaterów z krwi i kości.pdf
ISBN
6103159688993

OPIS

Prawdziwi bohaterowie nie muszą mówić ludzkim głosem!Czy wiecie, że zwierzęta dokonują niezwykłych rzeczy? Słoń Ning Nong, przeczuwając zbliżające się tsunami, na własnym grzbiecie przeniósł ośmioletnią dziewczynkę w bezpieczne miejsce. Pies Balto samodzielnie poprowadził zaprzęg przez śnieżycę, by dostarczyć lekarstwa dzieciom, a niedźwiedź Wojtek zgłosił się do noszenia ciężkich pocisków, by wesprzeć polskich żołnierzy podczas bitwy.Przekonajcie się, że czasami odwaga merda ogonem.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

51 superbohaterów z krwi i kości Tłumaczenie: Anna Jęczmyk. Prawdziwi bohaterowie nie muszą mówić ludzkim głosem! Czy wiecie, że zwierzęta dokonują niezwykłych rzeczy? Słoń Ning Nong, przeczuwając zbliżające się tsunami, na własnym grzbiecie przeniósł ośmioletnią ... Opowieści o zwierzętach, które zmieniły świat.

Wydawnictwo: Kategoria: Język ... Bardzo fajna książka o zwierzętach, które uratowały ludzi od chorób i katastrof.

POWIĄZANE KSIĄŻKI