Okruchy dobra

Okruchy dobra - Justyna Bednarek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Bednarek
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
Okruchy dobra.pdf
ISBN
6386375694040

OPIS

W święta Bożego Narodzenia samotność i brak miłości stają się wyjątkowo dokuczliwe. Dla Anny to pierwsze święta po rozwodzie. Jowita również nie ma nadziei na powrót męża do domu, co więcej, musi to jakoś wytłumaczyć swojej córeczce. Roman samotnie wychowuje dorastającego syna, jednak ich relacja jest bardzo burzliwa. Małgorzata w ogóle nie ma kontaktu z córką, jeśli nie liczyć kartek pocztowych przesyłanych kilka razy do roku.Losy siedmiorga bohaterów krzyżują się podczas dwóch przedświątecznych grudniowych dni w Krakowie. Każda z osób, mimo że pogrążona we własnych problemach, zdobywa się na drobny altruistyczny gest wobec bliźniego. Te kamyczki zaś uruchamiają lawinę wydarzeń, które nieoczekiwanie zmienią życie bohaterów.Ceniony duet pisarski (autorki Ogrodu Zuzanny) prezentuje bożonarodzeniową opowieść, która rozgrzeje każde serce!

Podoba mi się to, że nie jest przesłodzona, cukierkowa, jest "naturalna" i bardzo życiowa. Siedmioro bohaterów, siedem różnych historii, które łączą się w jedną, spójną całość. Okruchy dobra - RECENZJE.

Autor: Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska. EAN: 9788328057470.

POWIĄZANE KSIĄŻKI