Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni

Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni - Dorota Schrammek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Schrammek
WYMIAR
7,19 MB
NAZWA PLIKU
Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni.pdf
ISBN
9713656297675

OPIS

Bohaterką cyklu jest Weronika, której ze względu na niepełnosprawność nadano przydomek Niepełka. Tym razem obdarzona talentem fotograficznym dziewczyna oraz jej przyjaciele, spędzają deszczowe wakacje w domu. Świat nastolatków w dobie wszechwładnej technologii informatycznej jest bardziej skomplikowany, niż był za czasów młodości ich rodziców. Czy internet całkowicie zdominuje bohaterów? Co musi się wydarzyć, by zrozumieli własne błędy? Jakie nowe tajemnice wkradną się między nich?Powieść Niepełka. Siła prawdziwej przyjaźni zaskakująco i błyskotliwie przekonuje, że warto się angażować w życie społeczne oraz pomagać sobie i innym.

Świat nastolatków w dobie wszechwładnej technologii informatycznej jest bardziej skomplikowany, niż był za czas... ☞ Ebook - epub, mobi. Niepełka.Siła prawdziwej przyjaźni - Schrammek Dorota.

Siła prawdziwej przyjaźni w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Niepełka Siła prawdziwej przyjaźni. Bohaterką cyklu jest Weronika, której ze względu na niepełnosprawność nadano przydomek Niepełka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI