Grzechy ojców

Grzechy ojców - Ruth Rendell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ruth Rendell
WYMIAR
4,12 MB
NAZWA PLIKU
Grzechy ojców.pdf
ISBN
4805947863692

OPIS

To była brutalna, okrutna zbrodnia, popełniona szesnaście lat temu…Po tym, jak zmasakrowano toporem bezradną staruszkę w jej własnym domu, Herbert Painter, złota rączka pani Primero, został osądzony i skazany. Nadinspektor Wexford jest pewien, że powieszono właściwego człowieka. Jednak wielebny Archery ma wątpliwości… ponieważ jego syn zamierza poślubić piękną, błyskotliwą córkę Paintera. Pomału, krok po kroku, zaczyna odkrywać tajemnice z przeszłości i dochodzi do konkluzji, że czasami zbrodnia rodzi zbrodnię…Mieszając się w życie świadków, którzy wiele lat temu byli przesłuchiwani w sprawie o morderstwo pani Primero, budzi coś więcej niż duchy przeszłości.

Szczegóły . Tytuł oryginału: ... „Grzechy ojców" ma bardzo interesującą otoczkę społeczną i to w głównej mierze dla niej warto po ten kryminał sięgnąć.

58 osób lubi to. Strona dotyczy spolszczenia "pierwotnych" Grzechów Ojców i spolszczenia remake'u, czyli Edycji Jubileuszowej. 📚 Poznaj "Grzechy ojców" autorstwa May Grethe Lerum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI