Zwierzęta nocą. Nocne safari z latarką w ręku

Zwierzęta nocą. Nocne safari z latarką w ręku - Lisa Regan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Regan
WYMIAR
5,17 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta nocą. Nocne safari z latarką w ręku.pdf
ISBN
6744547690085

OPIS

Nocne safari z latarką w rękuTo przewodnik dla śmiałych odkrywców, którzy nie boją się wyruszyć na nocne safari z latarką w ręku i chcą poznawać świat po zmroku!Wypchnij znajdującą się w książce kartonową „latarkę”, weź ją do ręki i wsuń między arkusz folii a stronę poniżej. Zobaczysz, jak niesamowicie wygląda przyroda nocą. Zaciemnione strony w tej książce ukrywają sceny pełne zwierząt. Dzika dżungla, afrykańska sawanna, skute lodem wybrzeże… Każda scena pokazuje inne środowisko. Wystarczy przesunąć latarkę, aby rzucić światło na żyjące tam wspaniałe stworzenia.Czy udało ci się wypatrzyć wszystkie? Sprawdź z listą i obrazkiem na końcu książki! Następnie przewróć kartkę, aby dowiedzieć się więcej o różnych siedliskach i niesamowitych zwierzętach, które mają tam swoje domy. Zabawa z tą książką to niesamowita przygoda dla odkrywców i badaczy przyrody.

- ISBN: 978-83-8144-247-3 To przewodnik dla śmiałych odkrywców, którzy nie boją się wyruszyć na nocne safari z latarką w ręku i chcą poznawać świat po zmroku! Wypchnij znajdującą się w książce kartonową „latarkę", weź ją do ręki i wsuń między arkusz folii a stronę poniżej. Zobaczysz, jak niesamowicie wygląda przyroda nocą. Zwierzęta nocą.

Zobaczysz, jak niesamowicie wygląda przyroda nocą. Nocne safari z latarką w ręku", to bardzo interesująca, wykonana w niezwykle widowiskowy i efektowny sposób, jak i wreszcie mająca do zaoferowania moc niezwykłych atrakcji, pozycja. Pozycja dla dzieci, aczkolwiek jestem przekonana o tym, że równie udanie będą bawić się przy niej także i ich rodzice, do czego zresztą to ich ... Informacje o ZWIERZĘTA NOCĄ NOCNE SAFARI Z LATARKĄ W RĘKU - 9638917766 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI