Złota łyżka. 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej

Złota łyżka. 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej - Giovanni Ballarini | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giovanni Ballarini
WYMIAR
8,16 MB
NAZWA PLIKU
Złota łyżka. 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej.pdf
ISBN
5958173997617

OPIS

Esencja kuchni włoskiej, najlepsze i za razem sprawdzone przepisy teraz w jednej publikacji. Wydawcą książki jest czołowy wydawca włoskich książek kulinarnych - Food Editore. Wszystkie przepisy zamieszczone w tej książce zostały wykonane w ich redakcyjnej kuchni i tam też zrobiono zdjęcia, ilustrując często krok po kroku sposób przygotowania potraw.Ta książka to absolutna klasyka kulinarna wydana w najwyższej jakości edytorskiej.Zawiera 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej, począwszy od przekąsek po desery. Dodatkowo zamieszczono w niej dział z potrawami, które nie zawierają glutenu, laktozy, mięsa i ryb. To obszerne kompendium kulinarne wzbogacono też o poradnik gotowania krok po kroku, więc publikacja jest świetną pomocą dla wszystkich, którzy oprócz receptur chcieliby mieć pod ręką szczegółowy opis sposobów wykonania smacznych dań. W książce pokazano również główne składniki poszczególnych potraw, by podkreślić, jak wielkie znaczenie ma ich jakość.Publikacja jest wspaniałym pomysłem na prezent na wiele różnych okazji.

Wydawcą książki jest czołowy wydawca włoskich książek kulinarnych - Food Editore. Wszystkie przepisy zamieszczone w tej książce zostały wykonane w ich redakcyjnej kuchni i tam też zrobiono zdjęcia, ilustrując często krok po ... NAZWA: Złota łyżka 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej OPIS: Esencja kuchni włoskiej, najlepsze i za razem sprawdzone przepisy teraz w jednej publikacji.

To co mnie najbardziej uwiodło w tej pozycji to łatwość wykonania większości przepisów, obecność przy trudniejszych instrukcji „krok po kroku" i propozycja wina, które można podać do przygotowanych dań". Złota łyżka 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej Giovanni Ballarini. Złota łyżka 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI