Prezent dla ciebie. Opowieść o przyjaźni

Prezent dla ciebie. Opowieść o przyjaźni - Julia Volmert | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Volmert
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Prezent dla ciebie. Opowieść o przyjaźni.pdf
ISBN
9899672754958

OPIS

Niedźwiadek Bartek został zaproszony na przyjęcie urodzinowe wiewiórki Basi. Miś zastanawia się, jaki prezent przygotować dla swojej najlepszej przyjaciółki. Co mogłoby ucieszyć Basię? Wiadomo, prezent musi być wyjątkowy! Bartek ma wiele pomysłów, ale wszystkie okazują się niedoskonałe. Gdy nadchodzi dzień urodzin, jako jedyny nie pojawia się na przyjęciu…To pełna emocji opowieść, która pomaga najmłodszym zrozumieć, czym jest przyjaźń i w jaki sposób warto ją okazywać. Prezenty są miłe, ale nie najważniejsze. Ta książeczka pokazuje dzieciom, że najcenniejsze, co dostajemy od przyjaciela, to jego obecność, czas, zrozumienie i… sama przyjaźń. Uroczo zilustrowane perypetie sympatycznego misia Bartka zaciekawią małych czytelników i pomogą zrozumieć przesłanie tej opowieści.Książeczka pomoże rodzicom i opiekunom rozpocząć z dziećmi rozmowę o budowaniu relacji i wartości przyjaźni.

Gdy nadchodzi dzień urodzin, jako jedyny nie pojawia się na przyjęciu. Informacje o PREZENT DLA CIEBIE. OPOWIEŚĆ O PRZYJAŹNI - 9287002217 w archiwum Allegro.

Autorem książki jest Julia Volmert. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI