[OUTLET] Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach. Część 1. Rachunek prawdopodobieńs

[OUTLET] Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach. Część 1. Rachunek prawdopodobieńs Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach. Część 1. Rachunek prawdopodobieńs.pdf
ISBN
3883993054089

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Kolejne wydanie dobrze znanego studentom 2-częściowego podręcznika. Każdy rozdział składa się z podstawowych definicji i twierdzeń, rozwiązanych przykładów o wzrastającym stopniu trudności oraz zadań do samodzielnego wykonania. Na końcu rozdziału znajdują się odpowiedzi do zadań; trudniejszym z nich towarzyszą wskazówki. Część I podręcznika dotyczy rachunku prawdopodobieństwa. Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów uczelni technicznych. Mogą z niego korzystać również słuchacze uczelni ekonomicznych i kierunków ścisłych uniwersytetów i akademii pedagogicznych oraz wszyscy, którzy stosują metody probabilistyczne w swojej pracy zawodowej.

Część 2 autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 49,49 zł . Przeczytaj recenzję Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach.

Sprawdź ofertę! Błyskotliwe wprowadzenie do statystyki matematycznej. Autor w ciekawy i przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia prawdopodobieństwa, losowości zdarzeń, wartości średniej, rozrzutu, wariancji, błędu średniego, posługując się przykładami z życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI