Objawienia o Męce Pańskiej

Objawienia o Męce Pańskiej - Maria od Jezusa z Agredy | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria od Jezusa z Agredy
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
Objawienia o Męce Pańskiej.pdf
ISBN
7312353896089

OPIS

Objawienia hiszpańskiej mistyczki i wizjonerki o męce i śmierci Chrystusa, po raz pierwszy w całości przetłumaczone na język polski.Jedna z ksiąg monumentalnego dzieła „Mistyczne Miasto Boga”, pełny tekst objawień o męce i śmierci Chrystusa po raz pierwszy przetłumaczony na język polski. Dzieło napisane przez sługę Bożą Marię z Agredy, XVI-wieczną hiszpańską zakonnicę, mistyczkę i wizjonerkę, której przypisywano także dar bilokacji. Miała liczne objawienia Matki Bożej, wizje aniołów i demonów. Napisała wiele dzieł ascetycznych. W przygotowaniu kolejne tomy objawień.

Jedna z ksiąg monumentalnego dzieła Mistyczne Miasto Boga, pełny tekst objawień o męce i śmierci Chrystusa po raz pierwszy przetłumaczony na język polski. Objawienia o Męce Pańskiej (MOBI) - Ceny już od 24,66 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach. Zobacz inne E-podręczniki akademickie, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl „Objawienia o Męce Pańskiej" to po raz pierwszy przetłumaczone na język polski wizje hiszpańskiej mistyczki i wizjonerki Marii od Jezusa z Ágredy.

Pobierz 'Objawienia o Męce Pańskiej' w formacie mobi, epub. Sprawdź też inne ebooki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI