O wilku, który nie zjadł nikogo

O wilku, który nie zjadł nikogo - Jordi Palet | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jordi Palet
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
O wilku, który nie zjadł nikogo.pdf
ISBN
1175033987738

OPIS

Książka z rozszerzoną rzeczywistością w bezpłatnej aplikacji.Z serii: Kreatywne opowieściTakiej książki jeszcze nie było! Zawsze mówiono dzieciom, że złe wilki pożerają świnki, babcie lub dziewczynki w czerwonych kapturkach, ale wcale tak nie musi być, bo zdarzają się wilki, które nikogo nie zjadają, są nieporadne i wciąż chodzą głodne. Na stronach tej książki ukryły się takie właśnie historie, w których nic nie jest tym, czym się wydaje być.Ale to jeszcze nie koniec! Książka ta dzięki darmowej aplikacji wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistości otwiera przed czytelnikami świat dźwięków i ruchomych obrazów, dzięki którym każda jej strona staje się niezapomnianą przygodą!To interaktywna publikacja do czytania, słuchania, oglądania, rysowania, wycinania, przyklejania, wyobrażania sobie i marzenia…Zaprasza wszystkie dzieci do świata, w którym może wydarzyć się wszystko, a nawet jeszcze więcej…

Co robić w domu ze swoimi najmłodszymi pociechami po e-lekcjach i przygotowaniach do nich? Te dwie książki są przykładem realizacji słowa „kreatywność" w wielu wymiarach: od fabuły po zaproponowane ćwiczenia do wykonania oraz materiały dodatkowe. Historie zaprezentowane na ich stronach można bowiem czytać tradycyjnie oraz odkryć i ... Zawsze mówiono dzieciom, że złe wilki pożerają świnki, babcie lub dziewczynki w czerwonych kapturkach, ale wcale tak nie musi być, bo zdarzają się wilki, które nikogo nie zjadają, są nieporadne i wciąż chodzą głodne.

Z serii: Kreatywne opowieści. Takiej książki jeszcze nie było! Zawsze mówiono dzieciom, że złe wilki pożerają świnki, babcie lub dziewczynki w czerwonych kapturkach, ale wcale tak nie musi być, bo zdarzają się wilki, które nikogo nie zjadają, są nieporadne ... O wilku który nie zjadł nikogo - Jordi Palet - opis książki: Takiej książki jeszcze nie było! Zawsze mówiono dzieciom, że złe wilki pożerają świnki, babcie lub dziewczynki w czerwonych kapturkach, ale wcale tak nie musi być, bo zdarzają się wilki, które nikogo nie zjadają, są nieporadne i wciąż chodzą głodne. O wilku, który nie zjadł nikogo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI