Moja wielka Biblia

Moja wielka Biblia - Annette Neubauer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annette Neubauer
WYMIAR
12,68 MB
NAZWA PLIKU
Moja wielka Biblia.pdf
ISBN
5346510548838

OPIS

To piękne wydanie Biblii zostało opracowane z myślą o dzieciach i ich rodzicach.Dopasowany do percepcji początkującego odbiorcy tekst i realistyczne, rozbudzające wyobraźnię ilustracje otwierają przed młodymi chrześcijanami świat najpiękniejszych historii biblijnych.Od stworzenia świata, poprzez dzieje pierwszych ludzi, historie proroków, aż po narodziny Jezusa Chrystusa, Jego życie, śmierć, chwalebne zmartwychwstanie oraz początki Kościoła…Zapraszamy do lektury, modlitwy, medytacji – wspaniałej przygody wiary, którą warto rozpocząć już od najmłodszych lat.

Dopasowany do percepcji początkującego odbiorcy tekst i realistyczne, rozbudzające wyobraźnię ilustracje otwierają przed młodymi chrześcijanami świat najpiękniejszych historii biblijnych. Ilustrowany świat Biblii Scott Hahn Książka 109,90 179,90-30. 2.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Moja wielka Biblia. Cena: 34.00 PLN szt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI