Fajnie mieć rodzeństwo! Jak docenić siostrę i brata

Fajnie mieć rodzeństwo! Jak docenić siostrę i brata - Dagmar Geisler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dagmar Geisler
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Fajnie mieć rodzeństwo! Jak docenić siostrę i brata.pdf
ISBN
3477318207412

OPIS

Fajnie mieć rodzeństwo! Co do tego nikt nie ma najmniejszej wątpliwości – brat, siostra albo bracia i siostry to wielki skarb! Jednak pojawienie się w domu kolejnego dziecka to nie tylko radość dla całej rodziny, ale i niemałe wyzwanie, bo przecież przy tej okazji wiele się zmienia i trzeba się nauczyć troszkę innego niż do tej pory życia. Zdarzają się też różne konflikty już u starszych dzieci, kiedy np. dorastająca starsza siostra koniecznie chce mieć swój pokój. Ta pełna kolorowych ilustracji książka omawia z dziećmi różne aspekty posiadania rodzeństwa – radości z tym związane, ale i mogące pojawić się problemy. To zbiorek wypowiedzi wygłaszanych przez sympatyczne przedszkolaki, zupełnie takie jak nasze dzieci…Tytuł należy do serii książek „Ja i moje emocje”. Daje one dzieciom i dorosłym wiele przystępnych wskazówek, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, zarówno tych codziennych, jak i niecodziennych. Razem z małymi bohaterami uczymy się rozpoznawać emocje, oswajać się z nimi i nawiązywać relacje z innymi ludźmi.

Sprawdź! Fajnie mieć rodzeństwo! Jak docenić siostrę i brata Od złości do radości. Jak rozpoznawać i okazywać uczucia.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Fajnie mieć rodzeństwo! Jak docenić siostrę i brata - Fajnie mieć rodzeństwo! Co do tego nikt nie ma najmniejszej wątpliwości - brat, siostra albo bracia i siostry to wielki skarb! Jednak pojawienie się w domu kolejnego dziecka to nie tylko radość... - ISBN: 978-83-7971-883-2 Zaloguj się Szukaj Szukaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI