[OUTLET] Skok w bok

[OUTLET] Skok w bok - Emlyn Rees | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emlyn Rees
WYMIAR
4,89 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Skok w bok.pdf
ISBN
9925665120192

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jack i Amy wiodą w miarę ustabilizowane życie rodzinne. Mają dwuletniego synka. Amy nie pracuje i spędza czas w domu z dzieckiem. Sfrustrowana zaczyna się buntować. Jack stara się jak może, by utrzymać rodzinę i zapewnić jej godziwy byt. Nadchodzi siódmy rok ich małżeństwa, a według popularnego powiedzenia jest to rok kryzysowy, gdy partnerów nachodzi nieprzezwyciężona niechęć, żeby spróbować czegoś nowego... z kimś innym. Pewnego dnia Amy przypadkiem zastępuje przyjaciółkę na randce z facetem poznanym przez Internet. Jack dostaje pracę u gotowej na wszystko seksownej dziennikarki radiowej. Co z tego wyniknie?

Teraz pora na Polskę! OBSADA: Dorota Chotecka Sławomir Zapała Robert Wabich Joanna Moro Magdalena Kajra Kajrowicz Marta ... Wiele razy z kumplem namierzaliśmy te same lśniące włosy albo szczupłe biodra. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to, że rozmawiam z kobietą, która otwarcie się przyznaje do takiego samego zachowania.

Dziwne w tym wszystkim jest tylko to, że rozmawiam z kobietą, która otwarcie się przyznaje do takiego samego zachowania. Książka Skok w bok pochodzi z wydawnictwa Zysk I S-Ka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI