[OUTLET] Kogo śmierć nie sięgnie. Tom 2 (książka audio)

[OUTLET] Kogo śmierć nie sięgnie. Tom 2 (książka audio) - Hilary Mantel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hilary Mantel
WYMIAR
8,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kogo śmierć nie sięgnie. Tom 2 (książka audio).pdf
ISBN
6395705993246

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Dalsze losy trzech młodych mężczyzn żyjących w Paryżu, w przededniu wybuchu Wielkiej Rewolucji Francuskiej.Rok 1789. Do Paryża zmierza trójka młodych inspektorów. Pierwszy to ambitny prawnik Georges-Jacques Danton. Choć to niezbyt urokliwy i bardzo zadłużony młodzieniec, to jednak trudno byłoby mu odmówić niespożytej energii i pragmatycznego podejścia do życia. Drugi to Maksymilian Robespierre, drobnej budowy prawnik, którego cechuje niezwykła pracowitość, ale i wstręt do przemocy. Ostatni z trójki to bliski przyjaciel Maksymiliana, pełen wdzięku i kochliwy Camille Desmoulins. Pikanterii dodaje fakt, że Camille żywi obsesyjnie uczucia do przyszłej teściowej. Gdy sytuacja społeczno-polityczna staje się coraz bardziej napięta, wkrótce młodzi inspektorzy poznają uroki władzy, która ich uzależnia, ale i cenę, jaką przyjdzie im za nią zapłacić."Mantel czyni użytek z pamiętników, listów, indeksów oraz własnej wyobraźni, by stworzyć barwne obrazy trójki mężczyzn, ich rodzin i atmosfery ich wspólnego codziennego życia. Ma dar, by czytelnik chciał chłonąć każde słowo".Publishers Weekly"To niesamowita uczta. To więcej niż zwykła opowieść.Autorka zdołała uchwycić ducha rewolucji i sprawić, że czytelnik go doświadcza".The IndependentCzyta: Marian CzarkowskiCzas trwania: 11 godz. 23 min.

Do Paryża zmierza trójka młodych inspektorów. Pierwszy to ambitny prawnik Georges-Jacques Danton. Książka Kogo śmierć nie sięgnie.

Tom 1 (Hilary Mantel). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kogo śmierć nie sięgnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI