[OUTLET] Wyznawcy

[OUTLET] Wyznawcy - Zoe Heller | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zoe Heller
WYMIAR
9,43 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wyznawcy.pdf
ISBN
3261001659549

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kiedy Audrey dokonuje straszliwego odkrycia dotyczącego jej męża, radykalnego nowojorskiego adwokata Joela Litvinoffa, musi zweryfikować całą swoją wiedzę o własnym trwającym już czterdzieści lat małżeństwie. Córki Joela wkrótce także będą musiały pogodzić się z tą denerwującą tajemnicą, ale tymczasem próbują radzić sobie z własnymi problemami. Rosa, rozczarowana rewolucjonistka, rozpoczyna flirt z ortodoksyjnym judaizmem. Karla, nieszczęśliwa w małżeństwie pracownica społeczna, wybiera dość nieprawdopodobny obiekt miłości w szpitalu, w którym pracuje. Ich adoptowany brat Lenny znowu wraca do narkotyków. Wszyscy bohaterowie przeżywają kryzys wiary i w czasie walki z własnymi demonami każdy z nich musi zdecydować, w co – i czy – jeszcze wierzy.

Oryginalne ubrania dla kobiet by Insomnia tylko u nas. Outlet butów damskich to doskonała opcja dla każdej z pań, która szuka pięknych butów w przyjemnych cenach. Namawiamy przede wszystkim do sprawdzania bieżących promocji i wyprzedaży, na których znaleźć można dokładnie to, czego się poszukuje.

Sprawdź nasz outlet online lub odwiedź punkty stacjonarne - Katowice, Warszawa, Bydgoszcz i Gdańsk. Telefony Outlet, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Outlet Telefony na Ceneo.pl Wyznawcy. Jak Ameryka dała się naciągnąć...

POWIĄZANE KSIĄŻKI