[OUTLET] Wartości i zmiany. Przemiany postaw Polaków w jednoczącej się Europie

[OUTLET] Wartości i zmiany. Przemiany postaw Polaków w jednoczącej się Europie - Aleksandra Jasińska-Kania (red.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Jasińska-Kania (red.)
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wartości i zmiany. Przemiany postaw Polaków w jednoczącej się Europie.pdf
ISBN
5720853884982

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Procesy przekształceń ustrojowych w Polsce oraz integracji i rozszerzania Unii Europejskiej skłaniają do stawiania pytań, jak zmieniają się w tym czasie wartości Polaków, ich przekonania o tym, co jest cenne, dobre i ważne, a także o tym, w jaki sposób można i należy te wartości osiągać.Autorzy zebranych tu prac podjęli zadanie sprawdzenia hipotez przewidujących różne kierunki zmian wartości w Polsce i w innych krajach Europy. Odwołując się do danych z międzynarodowych badań porównawczych europejskich wartości (European Values Study), pokazują zarówno wspólne trendy zmian, jak i odstępstwa od nich, wahania i załamania. Odkrywają złożoność relacji między zmianami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi zachodzącymi w Polsce i innych krajach europejskich a przekształceniami wartości i postaw ich mieszkańców. Ujawniają sprzeczności, niespójności i rozbieżności w tych procesach, stanowiące potencjalne źródła napięć i konfliktów.

Autorzy zebranych tu prac podjęli zadanie sprawdzenia hipotez przewidujących różne... E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania książki Wartości i zmiany / Przemiany postaw Polaków w jednoczącej się Europie , Mirosława Marody w formacie epub, mobi, pdf lub przeczytania jej online! Napisz i przeczytaj recenzje o książce na stronie LitRes! Procesy przekształceń ustrojowych w Polsce oraz integracji i rozszerzania Unii Europejskiej skłaniają do stawiania pytań, jak zmieniają się w tym czasie wartości Polaków, ich przekonania o tym, co jest cenne, dobre i ważne, a także o tym, w jaki sposób można i należy te wartości osiągać. Autorzy zebranych tu prac podjęli zadanie sprawdzenia hipotez przewidujących różne ... Wartości i zmiany.

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka Ilość. Razem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI