[OUTLET] Ustawa o samorządzie województwa. Komentarz

[OUTLET] Ustawa o samorządzie województwa. Komentarz - Andrzej Szewc | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Szewc
WYMIAR
12,25 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ustawa o samorządzie województwa. Komentarz.pdf
ISBN
5987367072465

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Stan prawny na 17.04.2008 r. Niniejszy komentarz - oprócz objaśnienia treści przepisów i przytoczenia poglądów doktryny oraz stanowiska judykatury - zawiera obszerne informacje o związkach zachodzących między przepisami ustaw ustrojowych, między przepisami tych ustaw i innych ustaw stosowanych w działalności samorządu terytorialnego, o konstytucyjnych i międzynarodowych podstawach rozwiązań, na których opiera się polskie prawo samorządu terytorialnego, o zmianach (wcale licznych), jakich doznała - w okresie kilku zaledwie lat obowiązywania - ustawa o samorządzie województwa oraz o literaturze i orzecznictwie, w których można znaleźć obszerniejsze omówienie poruszanych tutaj zagadnień. Adresaci: Z założenia ma on służyć osobom zajmującym się prawem samorządu terytorialnego na co dzień i w zakresie bieżącej praktyki samorządowej, zwłaszcza na szczeblu regionalnym. Przydatny będzie również tym, którzy zajmują się nadzorem nad przestrzeganiem tego prawa oraz ferowaniem wyroków i postanowień na jego podstawie.

o samorządzie województwa (tekst jedn. Dz.U.

Niniejszy komentarz - oprócz objaśnienia treści przepisów i przytoczenia poglądów doktryny oraz stanowiska judykatury - zawiera obszerne informacje o związkach zachodzących między przepisami ustaw ustrojowych, między przepisami tych ustaw i innych ustaw stosowanych w działalności samorządu terytorialnego, o konstytucyjnych i międzynarodowych ... Praktyczny komentarz do ustawy z 5.6.1998 r. o samorządzie województwa (tekst jedn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI