[OUTLET] Środki odwetowe w prawie Światowej Organizacji Handlu

[OUTLET] Środki odwetowe w prawie Światowej Organizacji Handlu - Piotr Szwedo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Szwedo
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Środki odwetowe w prawie Światowej Organizacji Handlu.pdf
ISBN
6633336713540

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Stan prawny na 1.07.2008 r. Prawo międzynarodowe, w przeciwieństwie do porządków krajowych, nie posiada w pełni rozwiniętych mechanizmów egzekucyjnych. Stąd konieczność sięgania po środki odwetowe, których zasady stosowania różnią się w poszczególnych podsystemach prawa międzynarodowego. Książka zawiera próbę odpowiedzi na pytania \pod jakimi warunkami?\" i \"w jakim wymiarze?\"państwa mogą stosować retaliacje w ramach Światowej Organizacji Handlu."

Zakres podmiotowy systemu rozstrzygania sporów w Światowej Organizacji Handlu ... Szwedo, Środki odwetowe w prawie Światowej Organizacji Handlu, Warszawa 2008, s.

Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Stan prawny na 1.07.2008 r. Prawo międzynarodowe, w przeciwieństwie do porządków krajowych, nie posiada w pełni rozwiniętych mechanizmów egzekucyjnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI