[OUTLET] Przez innowację do wzrostu. Jak wprowadzić innowację przełomową

[OUTLET] Przez innowację do wzrostu. Jak wprowadzić innowację przełomową - Scott D. Anthony | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott D. Anthony
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przez innowację do wzrostu. Jak wprowadzić innowację przełomową.pdf
ISBN
6429523028110

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Osiągnięcie wzrostu przez innowację wydaje się bardzo trudne. Niemal wszystkie firmy borykają się z problemem osiągnięcia zysków z inwestycji w innowacje. Niektórym brakuje narzędzi pozwalających włączyć innowację do codziennej praktyki.Autorzy książki "Przez innowację do wzrostu" zdobyli bogate doświadczenia, pomagając dziesiątkom firm osiągnąć wzrost oparty na innowacji. Przedstawiają sprawdzone na rynku metody, które pozwolą menedżerom tworzyć nowe, rozwojowe firmy i systematycznie dążyć do wzrostu przez innowację. Wskazują także pułapki na drodze do udanej innowacji i sposoby ich ominięcia. Prezentują ramy pojęciowe, narzędzia i schematy, które ułatwią czytelnikowi:- dostrzec szansę, niezauważone dotychczas przez konkurentów,- opracować rozwiązania prowadzące do nowego wzrostu,- zarządzać ryzykiem na wczesnych etapach rozwoju projektów,- tworzyć systemy i struktury pozwalające podejmować udane działania gospodarcze.

Autorzy książki Przez innowację do wzrostu zdobyli bogate doświadczenia, pomagając dziesiątkom firm osiągnąć wzrost oparty na... Przez innowację do wzrostu. Jak wprowadzić innowację przełomową 2014 wydanie 2 .

Niemal wszystkie firmy borykają się z problemem osiągnięcia zysków z inwestycji w innowacje. Niektórym brakuje narzędzi pozwalających włączyć innowację do codziennej praktyki. Przez innowację do wzrostu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI