[OUTLET] PIT. Komentarz

[OUTLET] PIT. Komentarz - Adam Bartosiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Bartosiewicz
WYMIAR
7,42 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] PIT. Komentarz.pdf
ISBN
7879211134105

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych jest jedną z ważniejszych ustaw podatkowych. W sposób bezpośredni dotyczy ona bowiem około 23 milionów podatników, przy czym są to nie tylko podatnicy PIT. Jest istotna także dla podatników CIT - niemal wszyscy są bowiem płatnikami zaliczek na podatek (od wynagrodzeń pracowników), albo zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Stosowanie przepisów PIT wciąż napotyka wiele problemów interpretacyjnych. Istnieje potrzeba opracowania, które miałoby charakter kompletny i całościowy, a jednocześnie koncentrowało się nie tylko na rozważaniach teoretycznych, ale w odpowiednim zakresie dotykało także aspektów praktycznych, przydatnych w codziennym stosowaniu przepisów ustawy. Komentarz niniejszy ma za zadanie cele te spełnić.

Wystarczy spojrzeć na budzące się do życia drzewa i kwiaty, powracające ptaki czy zapach jaki unosi ... 1 luty 2015 Książka PIT. Komentarz pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer.

Formularz jest przeznaczony dla osób, które osiągnęły jakiekolwiek ... Wydawnictwo: Infor Oprawa: Miękka ze skrzydełkami PIT 2019. Komentarz zawiera praktyczne omówienie każdego przepisu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI