[OUTLET] Matematyka. Szkoła zawodowa klasa 2. Zbiór zadań. Matematyka dla każdego REA

[OUTLET] Matematyka. Szkoła zawodowa klasa 2. Zbiór zadań. Matematyka dla każdego REA - Łączyńska Urszula | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łączyńska Urszula
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Matematyka. Szkoła zawodowa klasa 2. Zbiór zadań. Matematyka dla każdego REA.pdf
ISBN
7357070780414

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka stanowi uzupełnienie drugiej części podręcznika. Zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Obok zadań otwartych, zamieszczono testy wielokrotnego wyboru oraz zagadnienia powtórzeniowe, ujmujące całość materiału nauczania w zasadniczej szkole zawodowej.

Na wniosek wielu z Was nasze Podręczniki 1 i 2 ( klasa 1 i 2), zakres podstawowy i rozszerzony są tak skonstruowane , by można realizować w ... Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.

kup teraz ... Zbiór zadań z matematyki dla klas VII-VIII Lucyna Grochowska 16,00 zł 13,60 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI