[OUTLET] Kodeks spółek handlowych. Ustawa o krajowym rejestrze sądowym...

[OUTLET] Kodeks spółek handlowych. Ustawa o krajowym rejestrze sądowym... - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kodeks spółek handlowych. Ustawa o krajowym rejestrze sądowym....pdf
ISBN
2076138337238

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. "Seria z paragrafem" to zbiory przepisów z zakresu podstawowych gałęzi prawa. W niniejszym tomie (jak również w zbiorach przepisów z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, samorządowego, pracy, konstytucyjnego, oraz w tomie poświęconym nowym technologiom) znajdują się najważniejsze dla danego działu akty prawne.Każdy tom "Serii z paragrafem" zawiera skorowidz rzeczowy ułatwiający korzystanie z publikacji zarówno prawnikom praktykom, jak i studentom prawa i administracji.

WYDANIE 2010 Książka Kodeks spółek ... 28) W brzmieniu ustalonym przez art. 3 ustawy z dnia 21 kwietnia 2017 r.

- Kodeks postępowania cywilnego, ustawę z dnia 20 sierpnia 1997 r. - Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz ustawę z dnia 28 lutego 2003 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI