[OUTLET] Język niemiecki. Das ist Deutch 3. Gimnazjum klasa 3. Ćwiczenia

[OUTLET] Język niemiecki. Das ist Deutch 3. Gimnazjum klasa 3. Ćwiczenia - Kamińska Jolanta | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamińska Jolanta
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Język niemiecki. Das ist Deutch 3. Gimnazjum klasa 3. Ćwiczenia.pdf
ISBN
8322412776836

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Numer dopuszczenia MEN: 443/1/2012.Kolorowy zeszyt ćwiczeń składający się z 8 rozdziałów – każdej rozkładówce z podręcznika odpowiada jedna rozkładówka z ćwiczeń- Zeszyt ćwiczeń połączony z notatnikiem ucznia – miejsce przy każdej lekcji na wpisanie tematu, daty i dodatkowych notatek z lekcji- Podział ćwiczeń – w każdej lekcji znajdują się ćwiczenia typu: A – ćwiczenia drylowe, powtarzające i utrwalające nowy materiał z lekcji; B – ćwiczenia spiralne,...

️ Wszystkie książki i multimedia z kategorii Język niemiecki w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ofertę! Część 3 , Das ist Deutsch! , Język niemiecki , Gimnazjum , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.pl Das ist Deutsch! KOMPAKT dla gimnazjum - to trzyczęściowa seria do nauki języka niemieckiego.

Ravelo - akcesoria do domu i ogrodu, dekoracje i gadżety. Odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Das ist Deutsch! Zeszyt ćwiczeń z notatnikiem ucznia cz.3 Kolorowy zeszyt ćwiczeń składający się z 8 rozdziałów - każdej rozkładówce z podręcznika odpowiada jedna rozkładówka z ćwiczeń Zeszyt ćwiczeń połączony z ... Język niemiecki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI