O gawrach, czyli niedźwiedzich łóżkach. Książka o zimowym śnie

O gawrach, czyli niedźwiedzich łóżkach. Książka o zimowym śnie - Becky Baines | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Becky Baines
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
O gawrach, czyli niedźwiedzich łóżkach. Książka o zimowym śnie.pdf
ISBN
7695772600080

OPIS

Hrrrrrr? Czy kiedykolwiek widziałeś łóżko niedźwiedzia? Czy wiesz, kiedy i dlaczego misie zapadają w długi sen? Czy słyszałeś, gdzie przychodzą na świat młode niedźwiadki? Z tej książki dowiesz się wielu ciekawych informacji o życiu dużych i małych misiów, a zdjęcia sprawią, że od razu zapragniesz przytulić te puszyste stworzenia.To książka o niedźwiedziach i ich zimowym śnie. Kiedy ją przeczytasz, będziesz mógł zaskoczyć swoich przyjaciół wieloma nowinkami. Niech ciekawość będzie z tobą i prowadzi cię po zygzakowatej ścieżce wiedzy do interesujących miejsc. Dobrej zabawy!W tej książce dobrą odpowiedzią jest... jeszcze więcej pytań !Droga do wiedzy nie jest prosta - czasem trzeba trochę pozygzakować!O Autorce:Becky Baines pracuje w wydawnictwie i pisze książki dla dzieci. Gdyby tylko mogła, zapadałaby na zimę w sen, zupełnie jak niedźwiedzie. Mieszka w Wirginii w Stanach Zjednoczonych.

O gawrach, czyli niedzwiedzich lozkach. Ksiazka o zimowym snie (polish) Książka O gawrach, czyli niedźwiedzich łóżkach.Książka o zimowym śni...

Przeczytaj opis książki "O gawrach, czyli niedźwiedzich łóżkach. Książka o zimowym śnie" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI