Marysia jeździ na kucyku

Marysia jeździ na kucyku - Nadia Berkane | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nadia Berkane
WYMIAR
12,65 MB
NAZWA PLIKU
Marysia jeździ na kucyku.pdf
ISBN
3018308751104

OPIS

Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Razem z małą bohaterką przeżywamy typowe przygody kilkuletniej dziewczynki, razem z nią śmiejemy się, płaczemy i świetnie bawimy. Tym razem Misia Marysia uczy się jeździć na kucyku. Spacerem, kłusem - to bardzo fajne… ale nie takie proste, gdy kucyk jest łakomczuchem! Ta ciepła, wesoła, wspaniale ilustrowana seria ma wielu oddanych fanów – warto do nich dołączyć!

Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Razem z małą bohaterką przeżywamy typowe przygody kilkuletniej , Marysia jeździ na kucyku, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Marysia jeździ na kucyku - Nadia Berkane - opis książki: Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem.

... Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Razem z małą bohaterką przeżywamy typowe przygody kilkuletniej dziewczynki, razem z nią śmiejemy się, płaczemy i świetnie bawimy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI